Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2000 Kč

Máte dotaz? Volejte +420 604 222 512


O nás

Jsme česká rodinná firma, jejíž taktickou výstroj používají ozbrojené síly státu, bezpečnostní agentury, záchranáři, sportovní i rekreační střelci a military nadšenci. Jsme ti, díky kterým se budete cítit v jakékoli situaci v bezpečí. Budete mít jistotu, že jste pro svou připravenost udělali maximum. Jsme TacticalPro.

Při vývoji a výrobě jsou pro nás na prvním místě kvalita, odolnost a maximální funkčnost. Používáme vybrané materiály renomovaných světových výrobců. Jako jedni z mála disponujeme nejkvalitnější Cordurou 1000D s originálním armádním maskováním vz.95 dle platných ČOS. Vyrábíme ručně a pod každým výrobkem jsou podepsáni konkrétní lidé. Naše výrobky sami navrhujeme, testujeme a dále vylepšujeme. Vidíme v tom smysl a cestu k dokonalosti.

Taktická výstroj naší firmy byla a je používána nejenom jednotkami Armády ČR na misích v Afghánistánu, Iráku a Mali, ale také příslušníky PČR při výkonu služby po celé České republice i v zahraničí. Obstála všude tam, kde není žádný prostor pro sebemenší selhání. Svým uživatelům dodává pocit hrdosti, připravenosti a budí respekt. Hodnoty, které ztělesňuje vlk v našem znaku. Hodnoty, které z nás dělají to, čím jsme – výrobce vybavení pro opravdové profesionály.